O mnie

Od zawsze byłem fanem motoryzacji, ale fascynowała mnie bardziej strona estetyczna niż techniczna. Wolałem podziwiać i użytkować auta niż majsterkować przy nich 😉 Pewnie stąd pociąg do fotografii motoryzacyjnej. Najbardziej fascynują mnie superauta, ale nad każdym interesującym samochodem się pochylę. Kibicuję Robertowi Kubicy, którego pamiętam z czasów kartingu i trochę żałuję, że nie śledziłem Jego kariery dokładniej. Forza RK!

Moją pierwszą miłością motoryzacyjną był Ford Mustang Eleanor z filmu 60 sekund. Do dzisiaj darzę to auto ogromnym uczuciem, choć większa świadomość studzi te emocje 😉 Obecnie jestem zakochany w autach spod znaku gwiazdy, a w garażu najchętniej widziałbym trio pochodzące z Niemiec, Włoch i USA.


Zdjęcia zacząłem robić telefonem, kiedy odkryłem zjawisko zwane car spottingiem (fotografowanie unikalnych modeli aut na ulicy). Po krótkim czasie kupiłem do tego celu aparat cyfrowy i nawet nie zauważyłem kiedy pasja przerodziła się w pracę 🙂 Dzisiaj fotografia motoryzacyjna dalej jest pasją, ale wynikają z niej dodatkowe korzyści oprócz satysfakcji,.

Prywatnie jestem mężem cudownej kobiety oraz ojcem pięknej córki. W wolnej chwili lubię sięgnąć po dobrą książkę, obejrzeć ciekawy film, a zdjęcia obrabiam przy muzyce Jay-Z 😉

Zapraszam do współpracy!

Mateusz