Usługi

Sesje indywidualne

Spełniłeś swoje marzenie i chcesz je uwiecznić na zdjęciach? Zadbam o to! Wspólnie ustalimy miejsce pasujące do Twojego auta. Następnie podczas sesji postaram się oddać jego klimat oraz to, co Cię w nim urzekło. Razem sprawimy, że z dumą będziesz mógł pochwalić się swoją “maszyną” przed znajomymi, rodziną czy współpracownikami.

Sesje ogłoszeniowe

Jeśli nadeszła pora rozstania, będziesz potrzebował zdjęć do ogłoszenia. Bez obaw, zajmę się tym! Możesz wybrać spośród kilku opcji – wspólnie dobierzemy odpowiednią dla Ciebie. Odpowiednio wyeksponowane zalety Twojego pojazdu z pewnością podniesie atrakcyjność ogłoszenia.

Zdjęcia dla biznesu

Prowadzisz salon/serwis samochodowy, salon detailingu, myjnię lub jakikolwiek inny biznes związany z motoryzacją? Dobrze trafiłeś, z chęcią podejmę współpracę w zakresie zdjęć reklamowych lub na potrzeby mediów społecznościowych. Pamiętaj, że klienci “kupują oczami”, więc warto zadbać, aby dobra jakość usług pokrywała się z wizerunkiem w sieci.

Relacje z imprez motoryzacyjnych

Organizacja eventów to bardzo złożone zadanie. Niezwykle ważnym elementem jest uwiecznienie całego wydarzenia. Dzięki temu oddając emocje towarzyszące uczestnikom i gościom możemy liczyć na większą frekwencję przy kolejnej okazji. Z przyjemnością pojawię się również u Was z aparatem 🙂

Ponadto oferuję zdjęcia w ruchu, oraz w nocy. Z chęcią podejmę się nowych wyzwań, więc jeśli powyższe usługi nie zaspokoją w pełni Twoich potrzeb, napisz na mateusz@mjcars.info. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie!